logo new

 

Спортивна акробатика  Веслування на байдарках і каное  Легка атлетика  Футбол  Бокс

 

Наша адреса: 20300, вул. Коломенська, 16, м.Умань, Черкаська обл., Україна

Телефон: 3-45-62, 3-44-38, 3-11-14, e-mail: uman-dyussh-zavuch@ukr.net

facebook icon Instagram vk ok

 

П'ятниця, 07 червня 2019 11:25

Святкування закриття спартакіади «Малі олімпійські ігри - 2019» .

  29 травня 2019 року на стадіоні «Сокіл» проходило святкування закриття спартакіади «Малі олімпійські ігри - 2019» серед вихованців старших груп дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів міста.

На святі були присутні юні спортсмени 22 команд дошкільних навчальних  закладів  та НВК міста, педагоги та гості.

Упродовж року діти брали участь у різних змаганнях, здобували перемоги, з гідністю приймали поразки та зарекомендували себе дужими, сміливими, спритними, кмітливими, а найголовніше дружніми спортсменами.

Грамотами відділу освіти  та кубками у підгрупах були нагороджені команди-переможці та призери дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів міста.

Як на справжніх олімпійських іграх у нас теж були свої рекордсмени, які показали найвищі результати у змаганнях в бігу на 30м, з метання м’яча, зі стрибків у довжину з місця, у стрибках через коротку скакалку, у гнучкості та віджиманні від підлоги. Юні рекордсмени отримали грамоти відділу освіти.

Із 266 учасників «Малих олімпійських ігор – 2019»  у  всіх чотирьох змаганнях взяли участь четверо вихованців, а у трьох змагання – 36 вихованців, які також були нагороджені грамотами відділу освіти.

 Після того юні спортсмени та глядачі насолоджувались показовими виступами вихованців відділення спортивної акробатики дитячо-юнацької спортивної школи №1 жіночої пари: Островська Каріна-Козачанська Еліна (тренери: заслужений тренер України Лучко Микола Олександрович та Гошуляк Світлана Володимирівна).

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes