logo new

 

Спортивна акробатика  Веслування на байдарках і каное  Легка атлетика  Футбол  Бокс

 

Наша адреса: 20300, вул. Коломенська, 16, м.Умань, Черкаська обл., Україна

Телефон: 3-45-62, 3-44-38, 3-11-14, e-mail: uman-dyussh-zavuch@ukr.net

facebook icon Instagram vk ok

 

http://www.zoofirma.ru/

З 24 по 28 липня 2019 року в місті Дніпро відбувся командний Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед ДЮСШ, СДЮСШОР серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.р.н та 2005-2006 р.р.н.,

З 05 по 09 червня  в м. Ковель відбувся Відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2003-2004 та 2005-2006 років народження.

Вівторок, 28 травня 2019 11:48

Успіх уманських веслярів

Успіх уманських веслярів

В місті Дніпро завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів 2001– 2002 р.н. та молоді до 23 років.

Вівторок, 14 серпня 2018 19:34

Спортсмени Уманської ДЮСШ найкращі

30 липня у місті Дніпро закінчився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед  ДЮСШ та ДЮСШОР (юнаки, дівчата 2002-2003, 2004-2005 р.р.н).

У змаганнях взяли участь 52 ДЮСШ – 420 учасників, серед яких спортсмени з Умані.

За підсумками чемпіонату уманчани здобули перемоги:

І місце - Вадим Ткачук – (байдарка-одиночка, дистанція 1000м.);

І місце - Роман Українець та Петро Подолянець –  (каное-двійка, дистанція 1000 м.);

І місце - Вадим Ткачук – (байдарка-одиночка, дистанція 500м.);

ІІ місце - Петро Подолянець –  (байдарка-одиночка, дистанція 500м.).

Вітаємо спортсменів та тренерів відділення веслування Уманської ДЮСШ, які вкотре довели – що вони найкращі!

 

З 13 по 17 червня 2018 року в м. Ковель відбувся Відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2002-2003 та 2004-2005 р. н., в якому взяло участь понад 700 учасників з усіх областей України.

Наше місто на цих змаганнях представили вихованці відділення веслування на байдарках і каное Уманської дитячо-юнацької спортивної школи №1.

За підсумками змагань уманчани здобули наступні нагороди:

Ткачук Вадим (байдарка одиночка)
І місце – дистанція 3000 м.
ІІ місце – дистанція 1000 м.
ІІІ місце – дистанція 500 м;

Каное-четвірка
ІІІ місце – Подолянець Петро, Українець Роман, Телепенько Ярослав (дистанція 1000 м);

ІІ місце - Подолянець Петро, Телепенько Ярослав, Савлук Павло (дистанція 500 м);

ІІ місце – Українець Роман, Подолянець Петро, Савлук Павло (дистанція 200 м).

Вітаємо дітей та тренерів з успішним результатом!

http://www.zoofirma.ru/