Спортивна акробатика  Веслування на байдарках і каное  Легка атлетика  Футбол  Бокс

Наша адреса: 20300, вул. Коломенська, 16, м.Умань, Черкаська обл., Україна

Телефон: 3-45-62, 3-44-38, 3-11-14, e-mail: uman-dyussh-zavuch@ukr.net

facebook icon Instagram vk ok

П'ятниця, 15 березня 2019 15:57

XXXVII відкритий Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики та стрибків на батуті

06-09 лютого 2019 року в м. Миколаїв відбувся XXXVII відкритий Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики та стрибків на батуті (стрибків на акробатичній доріжці серед дорослих, юніорів та юнаків пам’яті фронтового фотокореспондента М.Ксенафонтова.

Місто Умань представляли 20 спортсменів. За підсумками змагань чоловіча група: Островський Артур-Собчук Дмитро-Макаревич Максим-Ситник Єгор – посіли 2 місце по програмі КМС, змішана пара: Білоус Ярослава-Соколов Тарас – 3 місце по програмі КМС, жіноча пара: Островська Каріна-Козачанська Еліна – 6 місце по КМС, - тренери: ЗТУ Лучко М.О., Гошуляк С.В. Змішана пара: Роменських Софі-Мельник Назар – вибороли 4 місце по програмі КМС, жіноча група:Безверха Анастасія-Ярова Оксана-Семенюк Вікторія – 2 місце по програмі 11-16 років, - тренери: Пелагіна О.К., Мельник О.В. Змішана пара: Рябчук Катерина-Юнга Назар – 2 місце по програмі I розряду, жіноча група: Степанян Аліна-Неминуща Катерина-Зозуля Анна – 1 місце по програмі II розряду, - тренери: ЗТУ Пейхель В.Ю., Пейхель Т.Д. Спортсмени відвідали музей судобудівництва і флоту. Вітаємо переможців та призерів змагань і бажаємо подальших успіхів!