logo new

 

Спортивна акробатика  Веслування на байдарках і каное  Легка атлетика  Футбол  Бокс

 

Наша адреса: 20300, вул. Коломенська, 16, м.Умань, Черкаська обл., Україна

Телефон: 3-45-62, 3-44-38, 3-11-14, e-mail: uman-dyussh-zavuch@ukr.net

facebook icon Instagram vk ok

 

http://www.zoofirma.ru/

Команда ДЮСШ Умань (тренер Вовк С.В.) стала переможницею відкритого міжобласного турніру з футболу серед дитячих команд 2007-2008 років народження присвяченого памяті тренера Гайсинської ДЮСШ Каї С.І. 29 жовтня 2018 року.

1. ДЮСШ Умань
2. ДЮСШ Гайсин
3. ДЮСШ Тростянець
4. ДЮСШ Тульчин
Мельник Юрій ( ДЮСШ Умань) - визнаний кращим воротарем турніру
Субота, 01 вересня 2018 13:09

ГО "БАТЬКІВЩИНА - ЧЕРКАСИ

Команда ДЮСШ м.Умань переможець відкритої першості м.Черкас з футболу серед дітей 2009-2010 р.р.н. на призи ГО "БАТЬКІВЩИНА - ЧЕРКАСИ" присвяченої Дню Незалежності України 23-24 . 08. 2018 р. м.Черкаси.

  У змаганнях також прийняли участь команди: ОСДЮСШОР - ЧАЙКА,  ФК "Академія " Черкаський Дніпро", ОСДЮСШОР - ЧАЙКА 2, ФК "Черкащина-Академія", ДЮСК "УМАНЬ"
Неділя, 26 серпня 2018 11:08

Футбольний турнір "ODESSA CUP"

Команди ДЮСШ№1 м.Умань 2009 та 2010 років народження провели оздоровчий збір в м.Южний та прийняли участь у міжнародному футбольному турнірі "ODESSA CUP" 29.07-03.08.2018. В підсумку команда 2010 р.н. зайняла V місце та  стала переможцем Кубку Надії, кращим воротарем змагань визнано -Лисака Костянтина, кращим гравцем команди-Павлюка Івана; команда 2009 р.н. зайняла VII місце , кращим гравцем команди визнано -Байду Матвія.

Понеділок, 18 червня 2018 08:42

Cрібний призер першості

Команда ДЮСШ м.Умань срібний призер першості Черкаської області  з футболу сезону 2017-2018 років серед дитячих команд 2005-2006р.р.н.

Понеділок, 04 червня 2018 07:45

Mіжобласний турнір з міні- футболу

31 травня та 01 червня 2018 року у м.Балта , Одеської області пройшов традиційний міжобласний турнір з міні- футболу серед дитячих команд 2009-2010 років народження , присвячений до Дня Захисту Дітей за підтримки мерії міста.

 У змаганнях прйняли участь команди :
1. ДЮСШ Умань.
2."Олімп" Южноукраїнськ.
3."Юність" Любашівка.
4. ДЮСШ Кодима.
5. ДЮСК "УМАНЬ".
6. ДЮСШ Березівка.
7. ДЮСШ Балта.
8. ДЮСШ Бершадь.
9. "Юність" Первомайськ.
  Команди з Умані зайняли відповідно:
 ІІ місце - ДЮСШ Умань
 VII місце - ДЮСК "УМАНЬ"
http://www.zoofirma.ru/