Спортивна акробатика  Веслування на байдарках і каное  Легка атлетика  Футбол  Бокс

Наша адреса: 20300, вул. Коломенська, 16, м.Умань, Черкаська обл., Україна

Телефон: 3-45-62, 3-44-38, 3-11-14, e-mail: uman-dyussh-zavuch@ukr.net

facebook icon Instagram vk ok

П'ятниця, 11 вересня 2020 13:52

В Черкасах фінішував Чемпіонат Черкаської області з боксу серед чоловіків, молоді, юніорів та дівчат всіх вікових категорій!!!

В Черкасах фінішував Чемпіонат Черкаської області з боксу серед чоловіків, молоді, юніорів та дівчат всіх вікових категорій!!! Вітаємо з перемогами вихованців Уманської ДЮСШ №1 За підсумками триденних змагань серед юніорів чемпіонами області стали: Зінцов Леонід та Яніковський Михайло Серед юніорів (2004-05 р.н) з Уманської ДЮСШ № 1 два боксери стали переможцями Чемпіонату області і ще 5 стали срібними призерами, а саме: Плахута Кирило та Шевчук Едуард Серед молоді переможцями ЧО стали: Івасюк Валентин В цій віковій групі також дуже сумнівне рішення суддів по відношенню до уманчанина Скакуна Андрія .Андрію надавали попереджень , хоча їх потрібно було давати в обидва боки .Але це не дивно .Суперник Скакуна А. з КДЮСШ «Вікторія» Радченко Юрій так як і рефері поєдинку Кіхтенко В.А .Тому про яку справедливість може йти мова? На ці змагання були запрошені кваліфіковані бокові судді з Львівщини, Київщини та Чернігова.Вони свою роботу зробили, як справжні профі, що не можна сказати про кількох заангажованих черкаських суддів, які ,не дивлячись ні на що, так і продовжують « тягнути на себе ковдру» .Ганьба!!!!Ще другим став у вазі 75 кг. уманчанин Карасєвич Олександр . Серед дівчат маємо такі результати : Перші місця здобули юначки Бровченко Ліза, Ярова Оксана Друге місце у Поплавськоі Катерини. Серед дівчат-юніорок Желада Анастасія стала переможницею. Вітаємо наших переможців!!! Бажаємо їм успіхів та перемог. Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes