Print this page
П'ятниця, 31 березня 2017 16:54

Завершився міжнародний турнір з боксу серед юніорів в м. Тбілісі

Завершився міжнародний турнір з боксу серед юніорів в м. Тбілісі. Друге командне місце посіла збірна України. Приємно, що в медальну скарбничку нашої збірної поклали дві бронзи і уманські боксери Швець Сергій та Дзюбейло Максим.

Обидва провели по 3 чудових поєдинки. Сергій досить легко виграв у боксерів з Грузії у 1\8 фіналу та в 1\4 фіналу і лише у півфіналі з рахунком 3:2 поступився першому номеру збірної Казахстану, який в підсумку став переможцем цього турніру, вигравши впевнено у фіналі в Українця Томюка Юрія.
Також у 1\8 фіналу та в 1\4 фіналу Максим Дзюбейло переміг грузинів. У півфіналі переміг Українця з Бердичева Р. Маркаряна та грузинські судді віддали перевагу у чисто виграному бою не уманчанину, що дуже обурило навіть старшого тренера збірної України Кудінова О.Б. Взагалі виступ уманських боксерів можна вважати вдалим, адже наші хлопці не пасуть задніх вже і на міжнародній арені. Серед українських боксерів переможцями турніру стали Клим Вадим 54кг; Маркарян Роман 57кг; Михалушко В'ячеслав 66кг; Толмачьов Владислав 75кг. Вітаємо нашу збірну з гарним виступом!!!

Last modified on П'ятниця, 31 березня 2017 17:24