Спортивна акробатика  Веслування на байдарках і каное  Легка атлетика  Футбол  Бокс

Наша адреса: 20300, вул. Коломенська, 16, м.Умань, Черкаська обл., Україна

Телефон: 3-45-62, 3-44-38, 3-11-14, e-mail: uman-dyussh-zavuch@ukr.net

facebook icon Instagram vk ok

Четвер, 05 березня 2020 09:50

Зональний Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2006-07 р.н.за участі кращих боксерів Дніпропетровської ,Кіровоградської та Черкаської областей.

В м.Дніпро фінішував зональний Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2006-07 р.н.за участі кращих боксерів Дніпропетровської ,Кіровоградської та Черкаської областей!!!!! Більш,ніж 100 боксерів змагались 4 дні, 25 по 28 лютого ,за путівки на чемпіонат України ,який в кінці березня пройде в Затоці. Умань на цих змаганнях представляли дванадцять бійців! За підсумками змагань переможцями стали уманчани: - СТОЛЯРЧУК АРТЕМ(35,5 кг); -СИЧ ОЛЕКСАНДР (37 кг); -КОСАР ВЛАДИСЛАВ (48 кг ); Срібними призерами стали: - ТІМОЩЕНКО ПАВЛО (44 кг); - СНІГУР АРТЕМ (37 кг); Та бронзовими призерами стали: -КОРНЄЄВ ІГОР(42 кг); -СІМОНЧУК ДЕНИС (57 кг); Косара Владислава було нагороджено оргкомітетом за найкращу тактико-технічну підготовку. Бій за участі Тімощенка Павла та черкасця Жученка Максима визнано кращим боєм змагань !!!!! Вітаємо уманських боксерів з успішним виступом !!!!!!