Спортивна акробатика  Веслування на байдарках і каное  Легка атлетика  Футбол  Бокс

Наша адреса: 20300, вул. Коломенська, 16, м.Умань, Черкаська обл., Україна

Телефон: 3-45-62, 3-44-38, 3-11-14, e-mail: uman-dyussh-zavuch@ukr.net

facebook icon Instagram vk ok

Середа, 19 червня 2019 13:23

Чемпіонат по боксу

Умань має двох чемпіонів України , а всього 11 призерів на домашньому чемпіонаті серед школярів!!!!!

Ними стали вихованці Федерації боксу «АРЕС» та Уманської ДЮСШ Косар Владислав -43 кг.(Родниківська ЗОШ) та Белан Микола -38,5 кг. (ЗОШ 3 м.Умань).

Другі місця посіли , а з ними здобули і срібні медалі Тімощенко Павло-40 кг.(Уманська гімназія 2), Шевчук Едуард-65 кг.(ЗОШ 11 м.Умань), Корнєєв Ігор-37 кг.(Родниківська ЗОШ),Лукашенко Олександр-44,5 кг.(Уманська гімназія 2), Савранський Богдан-90-105 кг.(ЗОШ 7 м.Умань). Бронзові медалі здобули Бас Іван-59 кг.(ЗОШ 11 м.Умань),Гвоздій Ростислав -68 кг.(ЗОШ 14 м.Умань),Романов Павло-43гк.(ЗОШ14 м.Умань), Курінський Олег(ЗОШ 10 м.Умань), Зінцов Леонід-43 (ЗОШ 3 м.Умань). Отож, Умань має 11 призерів Чемпіонату України з боксу серед школярів!!!! Вітаю свою команду і пишаюсь вами! Готували команду до змагань бригада тренерів в складі Кабанова В., Смирнова А.,  Ковалика О., Швеця С., та Петрченка В.

До слова, Баса Івана та Тімощенка Павла нагороджено в номінації « Приз глядацьких симпатій» за яскраві бої пам’ятними призами!!!! А також одним із кращих суддей змагань визнано КАБАНОВА Віктора -суддю міжнародної категорії з Умані!!!

В складі збірної Черкаської області саме Черкаська область посіла 1 КОМАНДНЕ місце , здобувши 5 золотих , 5 срібних та 10 бронзових медалей змагань!!!!!!!