logo new

 

Спортивна акробатика  Веслування на байдарках і каное  Легка атлетика  Футбол  Бокс

 

Наша адреса: 20300, вул. Коломенська, 16, м.Умань, Черкаська обл., Україна

Телефон: 3-45-62, 3-44-38, 3-11-14, e-mail: uman-dyussh-zavuch@ukr.net

facebook icon Instagram vk ok

 

Заняття боксом в місті відбуваються на найвищому рівні. Цей вид спорту став одним із найлюбленіших серед уманчан різного віку.

 Вітаємо Боксерів Б.К. «АРЕС» ,ШВСМ та Уманської ДЮСШ КОЛІСНІЧЕНКА ДМИТРА та СКАКУНА АНДРІЯ зі здобуттям першого ?та третього ?місць відповідно на ювілейному 35-му Майстерському турнірі з боксу серед молоді пам`яті льотчика-космонавта П.Р.Поповича , який з 9 по 14 березня проходив в м.Біла Церква!!!!! На шляху до перемоги учень ЗОШ #9 м.Умань Колісніченко Дмитро у вазі 52 кг . впевнено здолав двох вінницьких боксерів.А Скакун Андрій у вазі 75 кг. , хоч і здобув бронзу , але також впевнено здобув дві перемоги над Житомирським боксером(майстром спорту та фіналістом чемпіонату Європи) та над сумським боксером.І лише у півфіналі у рівному бою програв майбутньому переможцю турніру Кофану Максиму з Черкас.Вітаємо хлопців з гарним результатом!!!!!

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

 Вітаємо Ковальчук Анастасію з присвоєнням почесного звання «Жінка року міста Умань» у номінації «Спортсменка». Ковальчук Анастасія чемпіонка України серед жінок до 22 років, бронзовий призер чемпіонату України серед жінок, бронзовий призер кубку України серед жінок, учасник чемпіонату Європи з боксу серед жінок до 22 років. Визнана кращою спортсменкою Черкащини у грудні 2019 року, є членом Національної збірної команди України з боксу, має спортивне звання «Майстер спорту України». Вихованка Уманської дитячо – юнацької спортивної школи №1, спортивного клубу «Арес», Уманського державного педагогогічного університету імені Павла Тичини, факультету фізичного виховання. 

Yes Yes Yes Yes

Вітаємо з присвоєнням степендії Овсяннікова Євгена Анатолійовича, 1997 року народження, який має звання майстера спорту України міжнародного класу, член Національної збірної України з боксу 2019 року (основний склад), срібний призер кубку України з боксу серед чоловіків, учасник чемпіонату України з боксу серед чоловіків (5 місце), учасник чемпіонату Європи серед чоловіків до 22 років (5 місце), переможець чемпіонату та кубку України з боксу серед студентів, студент УДПУ ім. Павла Тичини, факультету соціальної та психологічної освіти, вихованець Уманської ДЮСШ №1, спортивного клубу "Арес".

Yes

 В м.Дніпро фінішував зональний Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2006-07 р.н.за участі кращих боксерів Дніпропетровської ,Кіровоградської та Черкаської областей!!!!! Більш,ніж 100 боксерів змагались 4 дні, 25 по 28 лютого ,за путівки на чемпіонат України ,який в кінці березня пройде в Затоці. Умань на цих змаганнях представляли дванадцять бійців! За підсумками змагань переможцями стали уманчани: - СТОЛЯРЧУК АРТЕМ(35,5 кг); -СИЧ ОЛЕКСАНДР (37 кг); -КОСАР ВЛАДИСЛАВ (48 кг ); Срібними призерами стали: - ТІМОЩЕНКО ПАВЛО (44 кг); - СНІГУР АРТЕМ (37 кг); Та бронзовими призерами стали: -КОРНЄЄВ ІГОР(42 кг); -СІМОНЧУК ДЕНИС (57 кг); Косара Владислава було нагороджено оргкомітетом за найкращу тактико-технічну підготовку. Бій за участі Тімощенка Павла та черкасця Жученка Максима визнано кращим боєм змагань !!!!! Вітаємо уманських боксерів з успішним виступом !!!!!!

Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes  Yes Yes

Вітаємо Колісніченко Дмитра Олександровича, 2002 року народження, який має звання кандидат в майстри спорту України, та член національної збірної команди України з боксу (резерв), переможець чемпіонату України з боксу серед юніорів, бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед молоді, учень ЗОШ №9, вихованець відділення боксу Уманської ДЮСШ №1, спортивного клубу "АРЕС", з отриманням міськоі стипендії на 2020 рік.

Yes
Сторінка 1 із 7