Спортивна акробатика  Веслування на байдарках і каное  Легка атлетика  Футбол  Бокс

Наша адреса: 20300, вул. Коломенська, 16, м.Умань, Черкаська обл., Україна

Телефон: 3-45-62, 3-44-38, 3-11-14, e-mail: uman-dyussh-zavuch@ukr.net

facebook icon Instagram vk ok

Заняття боксом в місті відбуваються на найвищому рівні. Цей вид спорту став одним із найлюбленіших серед уманчан різного віку.

Середа, 19 червня 2019 13:23

Чемпіонат по боксу

Умань має двох чемпіонів України , а всього 11 призерів на домашньому чемпіонаті серед школярів!!!!!

Вітаємо збірну м.Умань з боксу з вдалим виступом на Всеукраїнському турнірі кубок ЗВЕНИГОРИ в м. Звенигородці 1-3 червня! Умань на турнірі була представлена 35-ма боксерами різних вікових категоріях!!!Переможцями турніру стали:Крисюк Міша, Коваль Тимофій, Мороз Роман,Столярчук Артем,Белан Микола, Парфенюк Андрій, Тімощенко Павло, Корнєєв Ігор, Косар Владислав, Фащевський Максим,Чорний Данило, Романов Павло,Яценко Артем, Скакун Андрій,Курінський Олег, Лукашенко Олександр!!!!!

Понеділок, 30 квітня 2018 06:34

Всеукраїнський турнір з боксу

Умань приймала 9 -й Всеукраїнський турнір з боксу.Цього року започатковано наш традиційний весняний турнір приурочувати Пам'яті Героям АТО!!! На цей турнір до нашого міста завітали більше 200 боксерів різних вікових груп з Хмельницького, Одеси,Калинівки, Вінниці, Канева, Чигирина, Черкас( клуби боксу " Манеж", "Вікторія","Вулкан","Амброса" та " Боксер"),Тального, Ватутіного, Звенигородки,Жашкова,Христинівки, Монастирища,Черкаського р- ну, Уманського р-ну,Корсуня та Уманські команди " Ринг", "Вега","Амарант",УДПУ , Уманська ДЮСШ!!! Почесними гостями змагань були бійці АТО на чолі з головою спілки Костянтином Аксамітним, заступник міського голови Жанна Лозінська, а також МСМК з боксу, учасник Олімпіади в Ріо, призер чемпіонату Європи, призер ЧС серед військовослужбовців, український отаман і наш добрий друг Володимир Матвійчук!!!! За підсумками триденних змагань боксери з усіх команд проявляли в ринзі тактико- технічну майстерність та вольові якості! Особливо вирізнялись юні одеські, Уманські та Хмельницької боксери!!! Дякуємо всім, хто долучився до організації такого потужного турніру в нашому місті!

В УМАНІ фінішував Всукраінський турнір з боксу пам'яті Героїв АТО та чемпіонат Черкаської області з боксу серед юніорів!!!! З 13 вагових категорій серед юніорів в 7- ми уманчани стали переможцями, тобто впевнено посіли не офіційне 1 командне місце!!!

??До вашої уваги прізвища переможців чемпіонату області: 46 кг. Колісніченко Дмитро ( Умань),48 кг.Чернов Олександр(Умань), 50 кг.Кальченко Антон ( Монастирище), 52 кг.Коломієць Денис( Умань), 54 кг. Івасюк Валентин (Умань), 57 кг. Возний Олексій (Умань), 60 кг. Лисенко Кирил( Черкаси), 63 кг. Євсєєв Євген( Умань), 66 кг. Макарян Натан( Черкаси), 70 кг. Радченко Юрій ( Черкаси), 75 кг.Мовчан Владислав(Черкаси),80 кг. Гордашевський Владислав( Уман), +80 кг. Якименко Леонід( Тальне)!!!!

Четвер, 26 квітня 2018 07:32

"МАЙСТЕР СПОРТУ України "!!!!

ВІТАЄМО!!!!!!! Учениця Уманської ДЮСШ Ковальчук Анастасія отримала звання "МАЙСТЕР СПОРТУ України "!!!!??????Ця подія сталась, завдяки прекрасному результату, який Настя показала наприкінці зими, посівши третє місце в чемпіонаті Ураіни з боксу серед жінок- еліта!!!! Бажаємо талановитій спортсменці не зупинятись на досягнутому !!!!