logo new

 

Спортивна акробатика  Веслування на байдарках і каное  Легка атлетика  Футбол  Бокс

 

Наша адреса: 20300, вул. Коломенська, 16, м.Умань, Черкаська обл., Україна

Телефон: 3-45-62, 3-44-38, 3-11-14, e-mail: uman-dyussh-zavuch@ukr.net

facebook icon Instagram vk ok

 

4-5 лютого в м.Кропивницький відбулась матчева зустріч з боксу серед юнаків, юніорів та молоді за участі боксерів з Кропивницького, Херсону,Кіровоградщини та Умані !!!!!
Дана бойова практика пройшла в рамках підготовки юних боксерів до майбутніх чемпіонатів області , які вже за 10 днів будуть проходити в Черкасах !!!!
 
Уманська збірна гарно себе проявила , але особливо відмітились Ніженський Максим, Корнєєв Ігор, Бровченко Ліза,Зінцов Леонід, Косар Владислав,Столярчук Артем, Сич Олександр, Тімощенко Павло,Маланіч Артем,Плахута Кирило,Хлистун Денис, Желада Анастасія, Сидорук Тимофій,Крисюк Михайло,Шрицина Артем та інші !!!

Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes

Вітаємо наших маленьких переможців з 2-м місцем у турнірі. Бажаємо їм перемог та успіхів! Yes Yes

Вітаємо вихованців ДЮСШ які зайняли 3 місце у турнірі з фут залу. Бажаємо успіхів та перемог!!! Yes Yes Yes

 В м.Одеса пройшов цікавий боксерський захід, участь в якому з’їхались взяти кращі боксери з Києва, Миколаєва,Хмельницького, Умані , Одеси та Одещини !!! Умань представляли в турнірі 22 боксери .Не погано проявили себе в боях всі уманчани, але найкращими були: 1.Сидорук Тимофій 2.Сич Олександр 3.Корнєєв Ігор 4.Сімончук Денис 5.Ніженський Максим 6.Косар Владислав 7.Тімощенко Павло 8.Сорокін Вадим 9.Поплавський Микола 10.Поплавський Дмитро 11.Коваль Тимофій 12.Видрик Назар 13.Зінцов Леонід Вітаємо боксерів з вдалим виступом та бажаємо успіху!!! Готували команду до змагань Петриченко В., Смирнов А., Кабанов В.

Yes

Yes

Yes

Yes
Уманська команда здобула перше командне місце в чемпіонаті Черкаської області з боксу серед юнаків, який відбувся в Черкасах
Переможцями стали:
- Столярчук Артем,
- Сич Олександр,
- Корнєєв Ігор,
- Ніженський Максим,
Срібні медалі здобули:
- Сидорук Тимофій,
- Байдужий Роман,
Вітаємо переможців та їх тренерів!!!
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
Сторінка 1 із 22