Спортивна акробатика  Веслування на байдарках і каное  Легка атлетика  Футбол  Бокс

Наша адреса: 20300, вул. Коломенська, 16, м.Умань, Черкаська обл., Україна

Телефон: 3-45-62, 3-44-38, 3-11-14, e-mail: uman-dyussh-zavuch@ukr.net

facebook icon Instagram vk ok

21-25 вересня в м. Вінниці відбувся Чемпіонат України серед юнаків із спортивної акробатики. В змаганнях приймала участь збірна команда Черкаської області. За підсумками змагань чоловіча група у складі: Островський Артур Собчук Дмитро Макаревич Максим Ситник Єгор 1- місце. Чоловіча пара : Бердега Руслан Собчук Дмитро 2-місце. Жіноча пара: Островська Каріна Казаченська Єліна 7-місце. (тренери - ЗТУ Лучко М.О. , Гошуляк С.В.) Змішана пара : Рябчук Катерина Юнга Назар 4- місце. (тренери – ЗТУ Пейхель В.Ю. , Пейхель Т.Д.) Вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів! Yes Yes Yes Yes
 В Черкасах фінішував Чемпіонат Черкаської області з боксу серед чоловіків, молоді, юніорів та дівчат всіх вікових категорій!!! Вітаємо з перемогами вихованців Уманської ДЮСШ №1 За підсумками триденних змагань серед юніорів чемпіонами області стали: Зінцов Леонід та Яніковський Михайло Серед юніорів (2004-05 р.н) з Уманської ДЮСШ № 1 два боксери стали переможцями Чемпіонату області і ще 5 стали срібними призерами, а саме: Плахута Кирило та Шевчук Едуард Серед молоді переможцями ЧО стали: Івасюк Валентин В цій віковій групі також дуже сумнівне рішення суддів по відношенню до уманчанина Скакуна Андрія .Андрію надавали попереджень , хоча їх потрібно було давати в обидва боки .Але це не дивно .Суперник Скакуна А. з КДЮСШ «Вікторія» Радченко Юрій так як і рефері поєдинку Кіхтенко В.А .Тому про яку справедливість може йти мова? На ці змагання були запрошені кваліфіковані бокові судді з Львівщини, Київщини та Чернігова.Вони свою роботу зробили, як справжні профі, що не можна сказати про кількох заангажованих черкаських суддів, які ,не дивлячись ні на що, так і продовжують « тягнути на себе ковдру» .Ганьба!!!!Ще другим став у вазі 75 кг. уманчанин Карасєвич Олександр . Серед дівчат маємо такі результати : Перші місця здобули юначки Бровченко Ліза, Ярова Оксана Друге місце у Поплавськоі Катерини. Серед дівчат-юніорок Желада Анастасія стала переможницею. Вітаємо наших переможців!!! Бажаємо їм успіхів та перемог. Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
 Продовжуємо тішити вас результатами чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді з Золотом: Ткачук Вадим (К-2, 500) Ткачук Вадим (К-4, 500) з Сріблом: Ткачук Вадим (микс К-2, 500) Савлук Павло, Подолянець Петро, Телепенько Ярослав (С-4, 500) Yes Yes Yes Yes Yes Yes
 Вітаємо наших учнів здобутим золотом та бронзою на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное І місце - Ткачук Вадим (байдарка двійка) ІІІ місце - Шаманська Марія (байдарка двійка) Вітаємо переможців та бажаємо успіхів! Yes Yes Yes Yes Yes Yes

Вітаємо четвірку каноїстів за зайняте ІІІ місце на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та мододі Наша гордість - вихованці Уманської ДЮСШ: Подолянець Петро Українець Роман Савлук Павло Власов Владислав Тренери - Володимир Іщенко та Олександр Рожанський.