logo new

 

Спортивна акробатика  Веслування на байдарках і каное  Легка атлетика  Футбол  Бокс

 

Наша адреса: 20300, вул. Коломенська, 16, м.Умань, Черкаська обл., Україна

Телефон: 3-45-62, 3-44-38, 3-11-14, e-mail: uman-dyussh-zavuch@ukr.net

facebook icon Instagram vk ok

 

 Пiд час карантину на вiддiленнi футболу Уманської ДЮСШ №1 пройшов онлайн - конкурс «Жонглювання мячем» присвячений до Дня Захисту Дiтей. 01 червня 2020 року о 10.00 припинився прийом вiдеоучасникiв, та о 14.00 пройшло нагородження учасникiв. Всi дiти були нагородженнi дипломами та солодощами, переможцi додатково отримали iндивiдуальнi призи. Переможцi згiдно вiкових груп: 2003-2004 р.р.н.-Рябошапка Олександр 2007-2008 р.р.н.- ПолюхДмитро 2009 р.р.н.- Паламарчук Денис 2010 р.р.н.- Чернiченко Назарiй 2011 р.р.н.- Манжос Олександр 2012 р.р.н.- Соколюк Нiкiта 2013 р.р.н.- Мартинюк Егор Наймолодший учасник- Чернiченко Захар Yes Yes Yes Yes Вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів!

 Вітаємо Боксерів Б.К. «АРЕС» ,ШВСМ та Уманської ДЮСШ КОЛІСНІЧЕНКА ДМИТРА та СКАКУНА АНДРІЯ зі здобуттям першого ?та третього ?місць відповідно на ювілейному 35-му Майстерському турнірі з боксу серед молоді пам`яті льотчика-космонавта П.Р.Поповича , який з 9 по 14 березня проходив в м.Біла Церква!!!!! На шляху до перемоги учень ЗОШ #9 м.Умань Колісніченко Дмитро у вазі 52 кг . впевнено здолав двох вінницьких боксерів.А Скакун Андрій у вазі 75 кг. , хоч і здобув бронзу , але також впевнено здобув дві перемоги над Житомирським боксером(майстром спорту та фіналістом чемпіонату Європи) та над сумським боксером.І лише у півфіналі у рівному бою програв майбутньому переможцю турніру Кофану Максиму з Черкас.Вітаємо хлопців з гарним результатом!!!!!

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

 Вітаємо Білокур Оксану Анатоліївну з присвоєнням міської стипендії! Білокур Оксана Анатоліївна, 2001 року народження, має І спортивний розряд, член національної жіночої збірної команди України з футболу (резерв), гравець жіночого футбольного клубу «Пантери»-Умань, володар титулу «Краща футболістка України 2019 року», переможець міжнародного турніру «Розвитку УЄФА» у складі збірної команди України до 19 років, учасник чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги, учасник кубку України серед жіночих команд.Вітаємо та бажаємо успіхів!

Вітаємо Телепенько Ярослава Миколайовичаз отриманням міської стипендії ! Телепенько Ярослав Миколайович, 2003 року народження, має звання кандидат в майстри спорту України, член Національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное (резерв), срібний та бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів, срібний призер командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР, студент Уманського агротехнічного коледжу НУС, вихованець відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ №1.  Вітаємо та бажаємо успіхів!

Yes

Вітаємо Ткачук Вадима Валентиновича з присвоєнням міської стипендії! Ткачук Вадим Валентинович, 2002 року народження, який має звання кандидат в майстри спорту України, член Національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное (резерв), переможець та срібний призер кубку України, срібний та бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів, учасник міжнародних змагань «Олімпійські надії», студент УДПУ ім. Павла Тичини, факультету фізичного виховання, вихованець відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ №1. Yes
Сторінка 1 із 21