logo new

 

Спортивна акробатика  Веслування на байдарках і каное  Легка атлетика  Футбол  Бокс

 

Наша адреса: 20300, вул. Коломенська, 16, м.Умань, Черкаська обл., Україна

Телефон: 3-45-62, 3-44-38, 3-11-14, e-mail: uman-dyussh-zavuch@ukr.net

facebook icon Instagram vk ok

 

Вітаємо Телепенько Ярослава Миколайовичаз отриманням міської стипендії ! Телепенько Ярослав Миколайович, 2003 року народження, має звання кандидат в майстри спорту України, член Національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное (резерв), срібний та бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів, срібний призер командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР, студент Уманського агротехнічного коледжу НУС, вихованець відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ №1.  Вітаємо та бажаємо успіхів!

Yes

Вітаємо Ткачук Вадима Валентиновича з присвоєнням міської стипендії! Ткачук Вадим Валентинович, 2002 року народження, який має звання кандидат в майстри спорту України, член Національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное (резерв), переможець та срібний призер кубку України, срібний та бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів, учасник міжнародних змагань «Олімпійські надії», студент УДПУ ім. Павла Тичини, факультету фізичного виховання, вихованець відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ №1. Yes

21 – 22 вересня в м. Умань  відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті воїна – афганця Олександра Захаревського.

Олександр Захаревський - корінний уманчанин, випускник школи №11. Займався веслуванням на байдарках і каное. Успішно представляв рідне місто на змаганнях обласного та державного  рівнів. Та у 1985 році в Афганістані трагічно обірвалося його життя.

У 1989 році за ініціативи Владислава Грязнова, який був тренером Олександра, були започатковані змагання у пам’ять про нього. Згодом співорганізатором турніру стала Уманська міжрайонна спілка ветеранів Афганістану.

Цього року у змаганнях взяли участь понад 160 спортсменів з міст та селищ України, а саме: Черкаси, Сміла, Гайворон, Вільшанка, Горішні Плавні, Полтава, Вінниця, Новоархангельськ, Умань.

Під час урочистої церемонії відкриття учасників змагань привітала секретар міської ради Людмила Кирилюк та зазначила: «Умань – місто спортивне і завжди славилось своїми талантами. Ми пишаємось досягненнями уманських спортсменів у різних видах спорту, а веслування на байдарках і каное у нашому місті один із найпопулярніших видів».

Вітали учасників змагань також голова Уманської міжрайонної спілки ветеранів Афганістану Олег Зайченко, почесний громадянин міста Умані, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, директор Уманської ДЮСШ Владислав Грязнов, голова федерації веслування на байдарках і каное Черкаської області, заслужений тренер України, головний суддя змагань, суддя національної категорії Сергій Лесь. На заході була присутня і дружина Олександра – Людмила Захаревська.

 

За підсумками змагань переможцями та призерами стали:

 Байдарка – одиночка юнаки 2003-2004 р.н.

1 місце – Сироватко Віктор, Вінниця 

2 місце – Мороз Володимир, Вінниця  

3 місце – Буря Микита, Черкаси 

Каное – одиночка юнаки 2003-2004 р.н.

1 місце – Пилипенко Андрій, Вінниця 

2 місце – Телепенько Ярослав, Умань 

3 місце – Мармулинський Руслан, Вінниця 

Байдарка – одиночка дівчата 2003-2004 р.н.

1 місце – Семеновська Каріна, Сміла  

2 місце – Кісельова Єлизавета, Черкаси

3 місце – Ігнатьєва Анастасія, Черкаси

Каное – одиночка дівчата 2003-2004 р.н.

1 місце – Смиловенко Тетяна, Вільшанка     

2 місце – Трофімова Ілона, Черкаси

3 місце – Прокопенко Вероніка, Горішні Плавні  

Байдарка – одиночка юнаки 2005-2006 р.н.

1 місце – Тарасюк Павло, Вінниця  

2 місце – Пензай Андрій, Умань 

3 місце – Козаков Владислав, Умань  

Каное – одиночка юнаки 2005-2006 р.н.

1 місце – ГорячківськийЛеонід,Вільшанка

2 місце – Фіялов Денис, Вінниця

3 місце – Трешко Антон, Вільшанка  

Байдарка – одиночка дівчата 2005-2006 р.н.

1 місце – Бессонова Єлизавета, Горішні Плавні   

2 місце – Калужина Олександра, Вінниця 

3 місце – Повстянко Анастасія, Черкаси

Каное – одиночка дівчата 2005-2006 р.н.

1 місце – Єсенко Вікторія, Полтава

2 місце – Сізова Віталіна, Вінниця     

Байдарка – одиночка юнаки 2007  р.н.

1 місце – Танасієнко Володимир, Новоархангельськ

2 місце – Туренко Богдан, Горішні Плавні  

3 місце – Олійник Володимир, Бершадь   

Каное – одиночка юнаки 2007  р.н.

1 місце – Данилюк Валерій, Вільшанка   

Байдарка – одиночка дівчата 2007 р.н.

1 місце – Герасимович Катерина, Гайворон    

2 місце – Коваль Анастасія, Бершадь  

3 місце – Бабушкіна Анна, Вінниця 

Каное – одиночка дівчата 2007 р.н.

1 місце – Сізова Маріанна, Вінниця

2 місце – Озерянська Олена, Гайворон       

Також особливими кубками   «За волю до перемоги» від Уманської  міжрайонної  спілка ветеранів Афганістану отримав спортсмен з міста Умані – Гайдуков Максим  та федерації  з веслування на байдарках і каное Черкаської області спортсменка з міста Черкаси – Жигайло Сніжана.

 

Yes

Yes

Yes

Yes

З 24 по 28 липня 2019 року в місті Дніпро відбувся командний Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед ДЮСШ, СДЮСШОР серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.р.н та 2005-2006 р.р.н.,

З 05 по 09 червня  в м. Ковель відбувся Відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2003-2004 та 2005-2006 років народження.

Сторінка 1 із 2