logo new

 

Спортивна акробатика  Веслування на байдарках і каное  Легка атлетика  Футбол  Бокс

 

Наша адреса: 20300, вул. Коломенська, 16, м.Умань, Черкаська обл., Україна

Телефон: 3-45-62, 3-44-38, 3-11-14, e-mail: uman-dyussh-zavuch@ukr.net

facebook icon Instagram vk ok

 

Заняття боксом в місті відбуваються на найвищому рівні. Цей вид спорту став одним із найлюбленіших серед уманчан різного віку.

4-5 лютого в м.Кропивницький відбулась матчева зустріч з боксу серед юнаків, юніорів та молоді за участі боксерів з Кропивницького, Херсону,Кіровоградщини та Умані !!!!!
Дана бойова практика пройшла в рамках підготовки юних боксерів до майбутніх чемпіонатів області , які вже за 10 днів будуть проходити в Черкасах !!!!
 
Уманська збірна гарно себе проявила , але особливо відмітились Ніженський Максим, Корнєєв Ігор, Бровченко Ліза,Зінцов Леонід, Косар Владислав,Столярчук Артем, Сич Олександр, Тімощенко Павло,Маланіч Артем,Плахута Кирило,Хлистун Денис, Желада Анастасія, Сидорук Тимофій,Крисюк Михайло,Шрицина Артем та інші !!!

Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes

 В м.Одеса пройшов цікавий боксерський захід, участь в якому з’їхались взяти кращі боксери з Києва, Миколаєва,Хмельницького, Умані , Одеси та Одещини !!! Умань представляли в турнірі 22 боксери .Не погано проявили себе в боях всі уманчани, але найкращими були: 1.Сидорук Тимофій 2.Сич Олександр 3.Корнєєв Ігор 4.Сімончук Денис 5.Ніженський Максим 6.Косар Владислав 7.Тімощенко Павло 8.Сорокін Вадим 9.Поплавський Микола 10.Поплавський Дмитро 11.Коваль Тимофій 12.Видрик Назар 13.Зінцов Леонід Вітаємо боксерів з вдалим виступом та бажаємо успіху!!! Готували команду до змагань Петриченко В., Смирнов А., Кабанов В.

Yes

Yes

Yes

Yes
Уманська команда здобула перше командне місце в чемпіонаті Черкаської області з боксу серед юнаків, який відбувся в Черкасах
Переможцями стали:
- Столярчук Артем,
- Сич Олександр,
- Корнєєв Ігор,
- Ніженський Максим,
Срібні медалі здобули:
- Сидорук Тимофій,
- Байдужий Роман,
Вітаємо переможців та їх тренерів!!!
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
 В Черкасах фінішував Чемпіонат Черкаської області з боксу серед чоловіків, молоді, юніорів та дівчат всіх вікових категорій!!! Вітаємо з перемогами вихованців Уманської ДЮСШ №1 За підсумками триденних змагань серед юніорів чемпіонами області стали: Зінцов Леонід та Яніковський Михайло Серед юніорів (2004-05 р.н) з Уманської ДЮСШ № 1 два боксери стали переможцями Чемпіонату області і ще 5 стали срібними призерами, а саме: Плахута Кирило та Шевчук Едуард Серед молоді переможцями ЧО стали: Івасюк Валентин В цій віковій групі також дуже сумнівне рішення суддів по відношенню до уманчанина Скакуна Андрія .Андрію надавали попереджень , хоча їх потрібно було давати в обидва боки .Але це не дивно .Суперник Скакуна А. з КДЮСШ «Вікторія» Радченко Юрій так як і рефері поєдинку Кіхтенко В.А .Тому про яку справедливість може йти мова? На ці змагання були запрошені кваліфіковані бокові судді з Львівщини, Київщини та Чернігова.Вони свою роботу зробили, як справжні профі, що не можна сказати про кількох заангажованих черкаських суддів, які ,не дивлячись ні на що, так і продовжують « тягнути на себе ковдру» .Ганьба!!!!Ще другим став у вазі 75 кг. уманчанин Карасєвич Олександр . Серед дівчат маємо такі результати : Перші місця здобули юначки Бровченко Ліза, Ярова Оксана Друге місце у Поплавськоі Катерини. Серед дівчат-юніорок Желада Анастасія стала переможницею. Вітаємо наших переможців!!! Бажаємо їм успіхів та перемог. Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes

 Вітаємо Боксерів Б.К. «АРЕС» ,ШВСМ та Уманської ДЮСШ КОЛІСНІЧЕНКА ДМИТРА та СКАКУНА АНДРІЯ зі здобуттям першого ?та третього ?місць відповідно на ювілейному 35-му Майстерському турнірі з боксу серед молоді пам`яті льотчика-космонавта П.Р.Поповича , який з 9 по 14 березня проходив в м.Біла Церква!!!!! На шляху до перемоги учень ЗОШ #9 м.Умань Колісніченко Дмитро у вазі 52 кг . впевнено здолав двох вінницьких боксерів.А Скакун Андрій у вазі 75 кг. , хоч і здобув бронзу , але також впевнено здобув дві перемоги над Житомирським боксером(майстром спорту та фіналістом чемпіонату Європи) та над сумським боксером.І лише у півфіналі у рівному бою програв майбутньому переможцю турніру Кофану Максиму з Черкас.Вітаємо хлопців з гарним результатом!!!!!

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes
Сторінка 1 із 7